Mustafa Tunahan Bodur kimdir? Mustafa Tunahan Bodur biyografisi ve hayatı!

Mustafa Tunahan Bodur kimdir? Mustafa Tunahan Bodur biyografisi ve hayatı!
20 Mart 2021 - 14:53

Özel hayatı ile gündem gelen Mustafa Tunahan Bodur magazin dünyasının yeni konusu oldu. Vatandaşların da ilgi odağı olan Mustafa Tunahan Bodur hakkında Mustafa Tunahan Bodur kimdir, Mustafa Tunahan Bodur biyografisi ve hayatı gibi konular araştırılmaya başlandı. Peki Mustafa Tunahan Bodur kimdir? İşte Mustafa Tunahan Bodur  hayatı ve biyografisi!

Mustafa Tunahan Bodur magazin basınında gündem olan ilişkisi, vatandaşların ilgi odağı oldu. Mustafa Tunahan Bodur hakkında meraklı soruların soruldurken Mustafa Tunahan Bodur  kimdir,Mustafa Tunahan Bodur biyografisi ve hayatı gibi konular da merak konusu oldu. İşte Mustafa Tunahan Bodur hakkında merak edilenler ve cevapları…

MUSTAFA TUNAHAN BODUR KİMDİR?

Mustafa Tunahan Bodur Ebs yazılım yönetim kurulu üyesi, Türk iş adamıdır. Bodur ailesinin dördüncü kuşak temsilcisidir. 27 Kasım 1999'da Antalya'da dünyaya gelmiştir. Kardeşi Sude Nisa Bodur. Mustafa Tunahan Bodur eğitimini Akdeniz Üniversitesi'nde devam ediyor. Şu an Ebs yazılım yönetim kurulu üyeliği görevini üstlenmektedir.


Mustafa Tunahan Bodur Doğum tarihi: 27 Kasım 1999, Antalya
Mustafa Tunahan Bodur Eğitimi: Akdeniz Üniversitesi

Instagram: https://www.instagram.com/tunbdr/


Bu haber 2965 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum